eBay poinformował o nowym trendzie sprzedażowym, który mocno zdobywa uznanie wśród konsumentów w USA. Czy będzie on również dostępny na platformie ebay polska dla sprzedawców z polski?

Platforma startuje z nowym programem dotyczącym urządzeń odnawianych. Od 15 lutego przedmioty wystawione na eBay.com w Stanach Zjednoczonych jako stan „odnowione certyfikowane” muszą spełniać wymagania dotyczące zaktualizowanego stanu przedmiotu i zostać zatwierdzone przez certyfikowany zespół ds. odnowionych przedmiotów na markecie eBay.com.

Kwalifikowani uczestnicy programu eBay mogą używać nowego stanu przedmiotu, „certyfikowany odnowiony”, w swoich aukcjach, w tym w napisach, opisach produktów oraz tytułach. Kwalifikacje do odnowionego programu eBay Certified refurbished program, aby zakwalifikować się do programu sprzedawcy muszą spełniać określone warunki:

Na temat odnowionych prezentów przed Bożym Narodzeniem generalny dyrektor wypowiada się następująco „Odnowione prezenty okazały się głównym trendem i widzieliśmy, jak wiele produktów najlepszych marek w naszym certyfikowanym sklepie sprzedaje się całkowicie”. – Jamie Iannone, dyrektor generalny eBay.

Zgłoszenia do programu należy zarejestrować pod wskazanym linkiem https://www.ebay.co.uk/srv/survey/a/marketing.certifiedrefurbish.uk?footer=0&legal=0 zazwyczaj obsługa programu odpisuje w ciągu dwóch tygodni od zgłoszenia. Do programu mogą kwalifikować sprzedawcy sprzedający w kategoriach:

Jakie korzyści zyskują kupujący?

Kupujący mają świadomość, że przedmioty ich są odnowione
przez producenta lub zatwierdzonego przez producenta sprzedawcę w wysokiej jakości lub z niewielką liczbą widocznych wad. Produkty objęte są minimum 12-miesięczną gwarancję, bezpłatną wysyłkę i 30 dniowe bezpłatne zwroty oraz są doręczane w nowym lub oryginalnym opakowaniu z oryginalnymi lub nowymi akcesoriami. Liczymy, że sprzedawcy ebay polska zostaną wkrótce włączeni do programu eBay Certified refurbished.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *