Szukaj
Close this search box.
Profesjonalna obsługa i wsparcie w sprzedaży międzynarodowej na
największych światowych platformach e-commerce.
 

Sprzedaż na Amazon & eBay

 
 
Partnered with

100+

Przeanalizowanych modeli biznesowych

3000+

Utworzonych kart produktowych

120 mln+

Obrtów naszych abonamentowych klientów

O Nas

Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na profesjonalną obsługę dla sprzedawców internetowych, którzy zamierzają lub prowadzą sprzedaż na Amazon oraz platformie handlowej eBay. Nasze usługi opieramy na wieloletnim doświadczeniu w branży jako praktycy. Prowadzenie konta na Amazon realizujemy dla naszych Klientów na terenie Europy, Kanady oraz Stanów Zjednoczonych. Począwszy od analizy rynku i oceny sprzedaży niszy po pomoc jak założyć konto sprzedawcy na Amazon i prowadzenie kompleksowej obsługi sprzedaży. Nasz zespół zapewnia wielojęzykową obsługę procesu sprzedaży, obsługę klienta, zaawansowane strategie sprzedażowe dla rankingów TOP 10 w wynikach wyszukiwania, pozycjonowanie ofert, SEO optymalizacji listingu, tworzenie rentownych kampanii reklamowych, administrację, budowanie świadomości marki, ochronę konta oraz pracę nad wzrostem sprzedaży. W ramach specjalnych usług zajmujemy się odblokowaniem kont sprzedażowych na Amazon i eBay.

Wiedza

Kluczem do stabilnego rozwoju sprzedaży na Amazon i eBay jest wiedza, którą zdobyliśmy przez lata praktyki. Wprowadzenie na Amazon oraz eBay jest długofalową przygodą i skalującym procsem sprzedaży firm, które dzięki platformą otrzymały dostęp do ponad 300 milionów klientów na całym świecie w ponad 200 krajach i terytoriach. Zdobyta przez nas wiedza pozwoli Ci skutecznie wystartować z sprzedażą i rozwijać swój biznes globalnie.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy przez lata biorąc udział w szkoleniach, prowadząc konta sprzedażowe w Europie oraz USA, rozwiązując problemy w procesie sprzedaży, analizując dziesiątki niszy sprzedażowych, dobierając odpowiednie rozwiązania marketingowe dla promowania marek i produktów. Podczas naszej wieloletniej drogi na Amazon i eBay przeprowadziliśmy audyty kont sprzedawców w modelach Amazon FBA i FBM, skupiając się na poprawie jakości sprzedaży lub rewitalizacji konta. Dokonaliśmy licznych analiz modelów biznesowych oraz konfiguracji sprzedaży. Dzięki pokonanej przez nas drodze  mamy dla Ciebie mnóstwo pomocnych rozwiązań.

 

Od A do Z

Począwszy od analizy rynków i ocenę sprzedaży produktów, następnie po pomoc podczas rejestracji kont sprzedażowych na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych po pełną optymalizację biznesową i marketingową. Nasze kompleksowe usługi prowadzenia sprzedaży na Amazon i eBay skupiamy na bezpieczeństwie i rozwoju. Z pasji do e-biznesu poświęciliśmy wiele aby nasi Klienci byli pewni naszych usług.

Obsługa Konta Amazon

Wybierz odpowiednie rozwiązanie współpracy dla Twojej firmy.

Starter

Pakiet skierowany jest dla firm, które zamierzają rozpocząć sprzedaż oraz firm prowadzących już działalność. Pakiet gwarantuje pełną obsługę konta w modelu Amazon FBA, FBM i eBay. Pełny zakres usług odpowiadający za proces sprzedaży, wielojęzyczną obsługę klienta, administracyjną, pozycjonowanie, ochronę konta, konsultacje oraz pracę nad wzrostem sprzedaży.

Reseller

Pakiet skierowany jest dla firm, które sprzedają lub zamierzają uruchomić dystrybucję  produktów marek na Amazon, eBay. Nasze rozwiązania gwarantują poprawne prowadzenie modelu sprzedaży dystrybutorskiej wiarygodne dla platform handlowych zabezpieczając sprzedaż marek. Na zakres pakietu składa się Otwarcie kategorii zastrzeżonych dla poszczególnych marek, pełna obsługa konta, wielojęzyczna obsługa klienta, administracyjna, pozycjonowanie, kampanie reklamowe, ochrona sprzedaży oraz konta, konsultacje nad rozwojem sprzedaży na rynkach zagranicznych.

vendor

Pakiet skierowany jest dla firm, które zamierzają lub prowadzą sprzedaż w modelu producenckim. W ramach pakietu vendor zapewniamy liczne rozwiązania wprowadzenia marki na rynkach Amazon, eBay oraz udoskonalenie prowadzonej już sprzedaży. Na zakres pakietu składa się rejestracja marki na rynkach Amazon, budowanie świadomości marki, ochrona własności intelektualnej, obsługa konta, wielojęzyczna obsługa klienta, administracyjna, zaawansowane kampanie reklamowe, ochrona konta i sprzedaży, konsultacje nad rozwojem marki na rynkach zagranicznych.

Sprzedający się Produkt

Sprawdzone rozwiązania, które potrzebuje Twój produkt.

Sprzedawcy, którzy zamierzają wprowadzać swoje produkty na Amazon i eBay powinni poważnie podejść do stworzenia swoich kart produktowych pod kątem: SEO listingu, zdjęć produktu oraz strategii uruchomienia sprzedaż.

Obserwuje się, że jeszcze nie wszyscy sprzedawcy uruchamiają swoje produkty pod kątem odpowiedniej optymalizacji listingu po stronie front i back end-u oraz kampanii PPC co daje możliwość wyjścia na czołowe rankingi dla sprzedawców, którzy odpowiednio podeszli do uruchomienia sprzedaży.

W ramach naszych usług dokonamy analizy niszy produktów, które chcesz wprowadzać na rynki, stworzymy dla Ciebie indeksowany przez algorytmy SEO listingi, wykonamy profesjonalne zdjęcia produktu odpowiednio dobrane do niszy oraz skonfigurujemy reklamy PPC aby były jak najbardziej optymalne dla produktu.

Zdjęcia Produktu
Analiza Produktu
Kampanie PPC
SEO Listing
Słowa Kluczowe
Szablon A + Content

Gotowy Sklep

Sprzedawaj w profesjonalnie przygotowanym sklepie na rynkach międzynarodowych.

Zacznij sprzedawać szybciej dzięki naszej kompleksowej usłudze stworzenia dla Ciebie od podstaw sklepu na Amazon oraz eBay w Europie i Stanach Zjednoczonych, zdobywaj nowe rynki dzięki sprawdzonym rozwiązaniom. Nasza usługa pozwoli Ci skalować swój biznes na największych marketach w świecie e-commerce i dotrzeć do milionów klientów w każdym zakątku świata.

Sprzedaż na Amazon to wielka szansa aby zwiększyć sprzedaż na globalnym rynku jednak wymagana jest profesjonalna wiedza, która pozwoli na rejestracje konta Amazon aby uniknąć na początkowym etapie blokady podmiotu oraz prowadzić bezpieczną sprzedaż na Amazon. Odpowiednia konfiguracja konta sprzedawcy i wprowadzenie produktów na rynki zgodnie z obraną strategią i panującymi zasadami na Amazon to fundament Twojej drogi do odniesienia sukcesu na platformie.

Sprzedaż na eBay pozwala na zaprezentowanie Twojej gamy produktów milionom użytkowników, którzy codziennie dokonują zakupów na platformie. Marketplace eBay jest drugim co do wielkości marketem na świecie i cieszy się dużym uznaniem wśród kupujących oraz sprzedawców. Obranie strategi, wprowadzenie produktów na rynki zgodnie z algorytmem i konfiguracja konta sprzedawcy oraz polityki sprzedaży pozwoli na skuteczną i bezpieczną sprzedaż na ebay.

W ramach naszej usługi kompleksowo uruchomimy sprzedaż Twoich produktów na platformach, począwszy od rejestracji po przeprowadzenie pełnej optymalizacji konta, dodanie produktów i rozwiązań marketingowych aby szybko rozwijać sprzedaż. Na końcu projektu udzielimy Ci podstawowej wiedzy abyś mógł samodzielnie zarządzać całym procesem sprzedaży i rozwijać swój biznes.

Rejestracja Konta
Konfiguracja Konta
Konfiguracja sprzedaży
Szablon A+ Content
Marketing

Kontakt

Adres Firmy

Ethirion Sp. z o.o.
3 Maja 23,
42-400 Zawiercie
NIP: 6492319502
REGON: 386642446

Obsługa Klienta

E-mail: office@unitedsellers.eu
Phone: +48 668 392 135